Відбулася урочиста сесія Стрийської міської ради присвячена Дню міста

27 Серпня 15:18
Серед гостей – голова Львівської ОВА Максим Козицький, депутат ВРУ Андрій Кіт, обласні депутати, голови сусідніх ТГ та делегації з іноземних міст-побратимів. Міський голова Олег Канівець розповів про участь нашого міста в обороні України та подякував усім, хто наближає нашу перемогу, зокрема, військовим, волонтерам, підприємцям, та продовжив нагородження відзнаками та грамотами, яке розпочав ще на День Незалежності.
Також нагородив переможців міських премій та вручив почесні дипломи та грошові сертифікати двом випускникам шкіл нашої громади, які отримали максимальні 600 балів з мультипредметного тесту.
Голова ЛОВА, Максим Козицький, нагородив голову Стрийської громади Олега Канівця орденом «За заслуги» ІІІ ступеня від президента України Володимира Зеленського.
Продовжуємо працювати і вірити. Україна понад усе!