Відбулася зустріч депутатів та заступників міського голови з представниками управління головної інспекції ГУНП

5 Липня 14:25
Начальник управління головної інспекції ГУНП у Львівській області, полковник поліції Олег Іваськів, заступник начальника, підполковник поліції Галина Смук та старший інспектор з ОД УГІ Віра Смолінська розповіли про роботу управління та обговорили основні виклики сьогодення, які виникають під час роботи в громадах.
Наголосили на співпраці органів самоврядування з представниками правоохоронних органів, адже від цього якість надання послуг поліцією тільки покращується. Серед окреслених питань – збільшення кількості систем відеоспостереження на території громади та відкриття ще однієї поліцейської станції.