Відбудовуємо економіку країни разом!

3 Травня 9:30

У Стрийській міській раді розпочалися тренінги для внутрішньо переміщених осіб, які готові відкрити власну справу на Львівщині. Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва розрахована на три дні і має на меті допомогти українцям зі статусом ВПО та з досвідом підприємницької діяльності розробити і реалізувати власні бізнес-плани в громадах області, зокрема на території Стрийської ТГ. Тренінги триватимуть з 2 по 4 травня за фінансової підтримки компанії IQholding, Львівської ОДА, Львівської обласної ради та Асоціації “Ради Львівщини”. В перспективі планують залучити і іноземні інвестиції для реалізації найбільш вдалих бізнес-планів. Схожі навчання відбулися в Дрогобичі, Золочеві, Львові та Червонограді.

Бажаємо успіху у започаткуванні власної справи.