Відбудеться засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

20 Грудня 17:15

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

30 грудня 2021 року

Початок о 10.00 год.

Про надання дозволу на укладення договору дарування.
Про розв’язання спору щодо участі у вихованні малолітньої дитини.
Про  надання дозволу на укладення договору купівлі – продажу нерухомого майна.
Про надання дозволу на представлення інтересів малолітньої дитини при укладенні договору про поділ спадкового майна.
Про затвердження висновку.
Про надання дозволу на представлення інтересів малолітньої дитини при укладенні договору  про поділ спадкового майна.
Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна
Про погодження форм (додатків) розрахунків тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що додаються зо заяви ДП «Дашавський завод композиційних матеріалів».
Про передачу житлового будинку в управління ОСББ «СВОЄ КОЛО».
Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Про встановлення тарифів на збір, вивезення та захоронення великогабаритних та ремонтних відходів (в тому числі опалого листя та скошеної трави) на території міста Стрий.
Про надання дозволу Стрийському МККП на порушення об’єкта благоустрою за адресою: м.Стрий вул. Заньковецької (біля будинку №80).
Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
Про затвердження складу Молодіжної ради при Стрийській міській раді.