Топ теми:

Відбудеться Всеукраїнський конкурс до Дня Європи та тестування

16 Травня 8:16

Національним Фестивалем “Код Нації” оголошується проведення Всеукраїнського конкурсу до Дня Європи, який відзначається 09 травня. Головною метою Конкурсу є прагнення підвищити обізнаність про
Європу та європейські цінності, її культурне, політичне та історичне надбання серед українського народу; утворення платформи для самовираження та розвитку власних талантів учасників в межах європейської тематики; утвердження європейської ідентичності українського народу та незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему “Україна – це Європа”, музичні та декоративно-ужиткові роботи. Подача заявок на Конкурс
відбувається на сайті: https://eu.kod-natsii.com з 01.05 по 31.05, оцінювання творчих проєктів по 09.06, а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Також, для усіх охочих, Освітня платформа Фестивалю перевірити свої знанням про Європу, склавши відповідне тестування. Зареєструватись на нього можна на сторінці: https://eu.kod-natsii.com/test з 01.05 по 24.05, скласти тестування з 09.05 по 31.05, а отримати Сертифікат знавця Європи одразу після складання тестування!
Детальніше про умови участі та положення на сайті Конкурсу: https://eu.kod-natsii.com.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту