Вихованці Стрийської хорової школи «Щедрик» отримали Гран-прі

30 Серпня 14:42

Вітаємо вихованців та викладачів Стрийської хорової школи «Щедрик» з найвищою нагородою на VIII-Міжнародному фестивалі – конкурсі «Слов’янський вінок» (Болгарія)!
З 21 по 26 серпня у Болгарії в м. Варна проходив щорічний фестиваль «Слов’янський вінок» – «Самоцвіти». Дитячий хор отримав диплом Лауреата І-ступеня та найвищу нагороду Гран-прі серед 55 номінантів вокально-хорового мистецтва
Загалом у фестивалі взяли участь 88 учасників з України, Грузії, Польщі та Болгарії, які продемонстрували високий рівень майстерності у вокальному, інструментальному, танцювальному, хоровому та театральному жанрах.
Перемогу у конкурсі хористи присвятили ЗСУ.
Пишаємося талановитою молоддю, яка прославляє нашу громаду та Україну на міжнародній арені. Окрема подяка директору Роману Бунику, керівнику Вірі Лисик, концертмейстеру Івану Лисик та хормейстеру Ользі Товарянській.