Вже втретє у Стрию стартує щорічний регіональний фестиваль “Різдвяна Стрийщина”
![Вже втретє у Стрию стартує щорічний регіональний фестиваль “Різдвяна Стрийщина”](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269821685_288770329958945_2049427188091013198_n.jpg)
Відкриття відбудеться вже цієї неділі, 26 грудня, о 13.00 у Костелі Різдва Пресвятої Богородиці за участю муніципального чоловічого хору “Каменяр”. Святкові програми продовжаться у церквах Стрийської Єпархії УГКЦ. Заключний концерт різдвяних колядок відбудеться 16 січня у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию.
Організатори фестивалю “Різдвяна Стрийщина” — управління культури, молоді та спорту, Асоціація диригентів Стрийщини та Стрийська єпархія УГКЦ. Учасники — вокально-хорові, інструментальні колективи та церковні хори.
Колядуймо разом на славу Різдва Христового!