Біль, сум і сльози. Ще одна стрийська сім’я осиротіла

24 Листопада 19:28

МИХАЙЛО УГРИНЮК (12.05.1967 – 23.11.2023) – головний сержант військової частини. Народився в містечку Кути Косівського району на Франківщині. Після закінчення школи вступив до Львівського торгово-економічного інституту. Під час навчання одружився з дружиною Оленою, з якою виховав двох дітей – дочку і сина, а також трьох внуків. Після навчання відслужив в армії. Працював в Стрийській райспоживспілці, а пізніше на митному посту «Стрий». Згодом митну справу продовжив на пунктах пропуску Краковець та Чоп. З 1988 року проживав з сім’єю у Стрию. У вільний від роботи час займався полюванням. Всім серцем любив ліс, природу і Україну.
Коли розпочалась широкомасштабна війна, не задумуючись, став на захист Батьківщини. Загинув внаслідок атаки ворожого дрона – камікадзе поблизу населеного пункту Новобахмутівка Покровського району Донецької області.
Щиро співчуваємо сім’ї, родині та друзям. Вічна слава та пам’ять Герою, що віддав своє життя за Незалежність.
Про прибуття додому та дату похорону повідомимо згодом.