Будь помітним на дорозі
![Будь помітним на дорозі](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/39b7ff1a-a432-4db5-ba61-4c4594f6ec1a.jpg)
Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП”, який уже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, у рамках національного проєкту “Безпечна країна” рекомендує до перегляду соціальну рекламу.
Відеоролики доступні для перегляду та завантаження на сайті фонду https://dopomogadtp.com/bud-pomitnym-na-dorozi/
Соціальні відеоролики “Безпечна країна очима дітей” створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото та відеоробіт “Безпечна країна” та відповідають вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Соціальні відеоролики з питань безпеки дітей на залізниці створені за сприяння ПАТ “Укрзалізниця”.