Ближче до Європи
Розпочався візит міського голови Олега Канівця до міст Італії
для налагодження співпраці та комунікації.
![🇮🇹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb9/1/16/1f1ee_1f1f9.png)
Перша зустріч відбулася з очільником провінції Мантуя (італ. Provincia di Mantova) Карло Ботані (Carlo Bottani). Стрийський голова розповів про нашу громаду та ознайомив з інвестиційною картою місцевості.
Провінція Мантуя економічно розвинутий регіон Італії, який зацікавлений на взаємовигідних умовах інвестувати в Західну Україну. Вже в червні пан Ботані спільно з представниками місцевого бізнесу планує відвідати наше місто.
В делегації від Стрия також Ігор Пастущин, начальник управління ЖКГ та депутатка Стрийської міської ради Олеся Шакало-Ольшанецька.
Попереду нові міста і перспективи побратимства.