Благодійна допомога від японської організації

23 Березня 15:21

До Стрия завітали представники японської неурядової організації «Peace wind Japan» та благодійного фонду «Право на захист».
Благодійники привезли гуманітарну допомогу постраждалим від війни, які проживають на території Стрийської ТГ. Також мобільні групи надають вимушеним переселенцям психологічні та юридичні консультації. Перша зупинка була в Стрийському вищому художньому професійному училищі. Тут в гуртожитку навчального закладу проживає понад 50 ВПО, кожен з яких отримав продуктовий набір.
Допомогу від двох організацій отримають й переселенці, що проживають в гуртожитках інших місцевих училищ.
Ближче до Великодня, в рамках проєкту, 400 продуктових наборів отримають і мешканці Стрийської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Заступниця міського голови Христина Грех та начальниця Стрийського міського центру соціальних служб Леся Дум’як подякували благодійникам за надану допомогу та обговорили можливості для подальшої співпраці.
До слова, станом на зараз на території Стрийської громади зареєстровано понад 8 тисяч внутрішньо переміщених осіб.