За кошти міського бюджету придбали антидронову рушницю для стрийських бійців з ТРО
![За кошти міського бюджету придбали антидронову рушницю для стрийських бійців з ТРО](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296006304_364016762570192_1852160885387981100_n.jpg)
Сьогодні міський голова Олег Канівець передав антидронову рушницю А7077 для стрийських бійців з ТРО, які захищають нашу землю на передовій. Ця система ефективно бореться з ворожими дронами, шляхом придушення сигналів керування, відео і навігації. Її для захисників придбали за кошти міського бюджету в рамках Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони. Нехай щастить в ефективній боротьбі проти ворога!