Центр видачі продуктових наборів для ВПО
![Центр видачі продуктових наборів для ВПО](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9365b94b-8937-4210-bb75-b558b4a6e029.jpg)
Сьогодні 110 день війни і 100 день, відколи працює у Стрию центр видачі продуктових наборів для внутрішньо переселених осіб. За цей час видали 16660 пакунків. В перший місяць війни ми отримали чимало гуманітарної допомоги від міст-побратимів з-за кордону. Зараз успішно співпрацюємо з БФ «Вільних та небайдужих», які допомагають нам підтримувати ВПО продуктами харчування. Центр видачі працює незмінно за адресою вул. С.Бандери, 51. Дякуємо педагогічним працівникам школи №8 за віддану працю та організацію роботи центру.