Важлива інформація!
![Важлива інформація!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275270484_271840761787793_9077781305553404587_n.jpg)
За погодженням Стрийської районної військової адміністрації, відповідно до рішення Ради оборони (протокол №16), для учнів Стрийської громади ще на тиждень продовжили весняні канікули, до 18 березня. Загалом Львівщина за рекомендацією Міністерства освіти і науки України відновлює освітній процес, проте зараз налагодити якісну освіту у нашій громаді буде дуже важко. В багатьох школах зараз тимчасово проживають люди з зони бойових дій, приміщення використовують для зберігання гуманітарної допомоги, а вчителі задіяні у волонтерстві. При потребі навчання продовжиться і у літній місяць. Зараз важлива наша перемога.