До уваги жителів Стрийської ТГ(відключення електроенергії!)
![До уваги жителів Стрийської ТГ(відключення електроенергії!)](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/Im_596f4cf94ef7820ed1f6a45da64e6420-1.jpeg)
ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє про заплановані відключення електроенергії у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 22.02.2022р. з 10:00 год. до 16:00 год. у с.Великі Дідушичі .
З повним графіком ремонтних робіт на найближчий період можна ознайомитися на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Планові відключення”. Окрім цього, оперативна інформація про час відновлення електропостачання під час аварій та ремонтних робіт — на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua у розділі “Чому немає світла”.