Сьогодні минає 8 років з дня смерті активіста Євромайдану, Героя Небесної Сотні, стриянина Андрія Корчак
![Сьогодні минає 8 років з дня смерті активіста Євромайдану, Героя Небесної Сотні, стриянина Андрія Корчак](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273776041_257506323221237_7579809305047455415_n.jpg)
18 лютого 2014 року він був вбитий під час сутичок із силовиками у Маріїнському парку. Герою було лише 49 років. Того дня Андрій Корчак був одним з перших, хто віддав своє життя під час Революції гідності. Загинув з вервечкою на руці і молитовником у кишені. «За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності» Указом Президента України посмертно нагороджений орденом «Золота Зірка». Поховали Героя у Стрию. Тут на його честь назвали одну з центральних вулиць міста та школу в якій навчався.
Слава Героям!
Пам’яті стриян-Героїв Небесної Сотні.