“Телефон довіри” – служба психологічної та правової підтримки учасникам АТО/ООС
![“Телефон довіри” – служба психологічної та правової підтримки учасникам АТО/ООС](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/Телефон_Довіри_Славутич.jpg)
Управління соціального захисту Стрийської міської ради інформує про діяльність служби психологічної та правової допомоги для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей «Телефон довіри», яка діє при соціально-психологічному центрі міста Славутич. Усі українські ветерани можуть телефонувати за вказаними номерами, щоб отримати кваліфіковані психологічні чи правові послуги. Анонімно та конфіденційно: 095 945 69 40 або 067 850 91 16