Стрийський Пласт отримав оновлену оселю
![Стрийський Пласт отримав оновлену оселю](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271765469_300379325464712_3854829191697739358_n.jpg)
Приміщення на вул. Степана Бандери, де пластуни проводять сходини, вперше за понад двадцять років капітально відремонтували. Завдяки перемозі в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у 2021 році, простір для пластової діяльності вдалось оновити за 350 тис. грн. Зокрема, з міського бюджету на проєкт виділили 115 тис грн, з області -127 тис грн, власні (спонсорські) – 107 тис. грн. Наразі ремонтні роботи в приміщенні завершили, тепер пластуни просять небайдужих допомогти облаштувати класи меблями, технікою та інвентарем.