ФК «Пʼятничани» чемпіони Прем’єр-ліги Львівської області!
За тур до завершення цьогорічного чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області п’ятничанці на чолі з тренером Богданом Вітрівим розгромили вдома Мостиська і вперше в історії гарантували собі золоті медалі.
Рахунок поєдинку 6-0!
Браво! Вітаємо чемпіонів!