КНП «Стрийська міська дитяча лікарня» отримала сертифікат якості
![КНП «Стрийська міська дитяча лікарня» отримала сертифікат якості](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/269779319_288134160022562_4064036374721812540_n.jpg)
Послуги, які надає лікарня у сфері охорони здоров‘я, відповідають вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги». Зовнішні аудитори високо оцінили роботу медиків та працівників лікарні по всіх ключових напрямках у структурних підрозділах і підтвердили, що медзаклад на високому рівні надає послуги своїм пацієнтам. Сертифікат лікарям вручив заступник керівника органу з сертифікацій Юрій Хрупович. Щиро вітаємо!