15 серпня 2024 року відбудеться засідання виконавчого комітету

13 Серпня 8:31

засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради
15 серпня 2024 року проведення

1. Про передачу на безоплатній основі придбаних за рахунок коштів благодійного рахунку матеріальних цінностей.
Доповідає: Андрій СТАСІВ-заступник міського голови

2. Про надання згоди на призначення опікуна, особі з інвалідністю першої групи загального захворювання в разі визнання судом його недієздатним.
3. Про надання грошової допомоги громадянам, які здали кров в КНП «Територіальне медичне об’єднання «Стрийська міська об’єднана лікарня».
Доповідає: Надія КУКЛЯК – начальник управління соціального захисту населення

4. Про надання дозволу на укладення договору дарування.
5. Про розв’язання спору щодо участі у вихованні малолітніх дітей.
6. Про призначення опікуна над майном дітей-сиріт.
Доповідає: Наталія КОВАЛИШИН- начальника служби у справах дітей

7. Про встановлення середньозваженого тарифу на послугу з управління змішаними побутовими відходами на території сіл Стрийської міської територіальної громади.
8. Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.
9. Про надання службового житла гр.(…)
10. Про надання житла гр.(…)
11. Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою на території комунальної власності в м.Стрий.
12. Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
13. Про погодження Інвестиційної програми Комунального підприємства «Стрийтеплоенерго» на 2024 рік.
Доповідає:Ігор ПАСТУЩИН-начальник управління ЖКГ

14. Про надання погодження на розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі

Доповідає: Наталія ЗАСАНСЬКА -начальник служби з питань торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживача.