Чергова допомога для військовослужбовців

1 Серпня 15:15

Найбільшим пріоритетом для нас, як і для всієї України, є перемога. Долаючи законодавчі та бюрократичні перепони, ми продовжуємо підтримувати військовослужбовців і стараємося задовольняти їхні запити. Але також ми пишаємося нашими громадськими та благодійними організаціями, які присвятили себе волонтерській роботі і закривають левову частку запитів з фронту.
Цьогоріч Стрийська міська рада розпочала співпрацю з волонтерами, щоб сприяти їхній діяльності. Сьогодні вдалося передати чергову допомогу.
Волонтери Благодійного фонду «Ангели ЗСУ» налагодили успішне виробництво дронів, бракувало хіба комплектуючих. З міського бюджету вдалося придбати запчастини на суму майже 500 тис.грн.
Дякуємо за невтомність! Нехай ваші дрони допомагають рятувати життя наших Героїв!