Вихованці Стрийської дитячої школи мистецтв здобули трофеї в Міжнародному конкурсі

1 Серпня 14:36

Вихованці Стрийської дитячої школи мистецтв приїхали додому з трофеями з Міжнародного конкурсу мистецтв, що відбувався у Туреччині. Ансамбль народного танцю «Едельвейс» (керівник Любов Романчук) та ансамбль скрипалів (керівник Лілія Олійник) здобули відповідно Супер гран-прі та Гран-прі конкурсу. Найвищі нагороди мали також скрипалі, які виступали із сольними номерами.
Заступники міського голови Христина Грех та Андрій Стасів запросили талановитих дітей та їх вчителів до міської ради, щоб привітати та вручити дипломи міського голови та подарунки.
Дякуємо за промоцію міста та України на міжнародній мистецькій арені. Пишаємося і бажаємо нових злетів.