Якість і довіра – запорука успіху
![Якість і довіра – запорука успіху](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/43828a07-a4c4-4f3d-bbd6-da685466295c.jpg)
За останні пів року Стрийський ЦНАП надав майже 40 тисяч послуг мешканцям громади. Порівняно з минулим роком ця цифра виросла у понад 60%. Також значно зросла кількість самих послуг, які надає Центр. Зараз це 443 види. Детальніше про кожну можна прочитати на сайті Стрийської міської ради у розділі «ЦНАП».
За результатами актуалізації військово-облікових персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів Стрий увійшов у трійку лідерів Львівщини.
Звертайтеся за адресою Шевченка, 71 або до адміністраторів у старостинських округах. Невдовзі для мешканців громади будуть доступні нові можливості ЦНАПу. Робота триває.