Запрошуються громадські організації Стрийщини на тренінг з налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування
![Запрошуються громадські організації Стрийщини на тренінг з налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/people_cr.jpg)
Агенція регіонального розвитку Львівської області запрошує громадські організації Стрийщини на тренінг з налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування для спільного розвитку громад, організований в партнерстві з проектом Рада Європи.
Захід відбудеться 17 травня 2024.
Реєстрація за посиланням обов’язкова.
https://docs.google.com/…/1tbAtdMBzk2gZvLOC…/viewform…