Спортивна стипендія для найкращих
![Спортивна стипендія для найкращих](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/248253329_253449343491044_8623297370952058026_n-1_0.jpeg)
25 спортсменів Стрийської ТГ отримають з міського бюджету щомісячну стипендію за результатами змагань протягом року. Комісія з призначення стипендії опрацювала клопотання тренерів та обрала талановитих спортсменів, які є чемпіонами та призерами чемпіонатів світу, Європи та України з таких видів спорту, як бокс, волейбол, карате, кікбоксинг, ММІ, боротьба на поясах та спортивні танці. Виплата розпочнеться ще до кінця року.