Сьогодні відбулося засідання комісії з відбору кандидатів до нового складу Молодіжної ради при Стрийській міській раді

25 Січня 18:00

Серед заявників активна молодь, яка прагне змін. Кандидати розповідали про своє бачення розвитку молодіжної політики в громаді та про власні проєкти.
Наступного тижня комісія представить новий склад та переобере голову Молодіжної ради.

До слова, у Стрию в 2021 році створили Молодіжну раду при Стрийській міській раді, як консультативно-дорадчий орган із питань молодіжної політики. Молодіжна рада має право складати та вносити пропозиції до проєктів рішень міської ради з питань, що впливають на життя молоді. Кількісний склад Молодіжної ради формується щодва роки та не може перевищувати 25 осіб (вік від 14 до 35 років).