Стрийська міська рада взяла участь у проекті “Розбудова доброчесного середовища в організації”

15 Січня 12:35

Стрийська громада — одна з 17 громад України, які зголосилися на участь у проекті Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК) “Розбудова доброчесного середовища в організації”.
Проект спрямований на розвиток, командну спроможність та освоєння сучасних практик для вдосконалення. Стрийська міська рада працює відкрито, тому Голова Олег Канівець відгукнувся на запит участі в проекті. Робота триває вже кілька місяців, днями у столиці відбулася робоча зустріч, де були присутні також представники інших громад. Радіємо, що Стрий показав високий рівень успішної діяльності та готовність продовжувати розвиватись.
Післяслово: інколи ми читаємо у мережі дописи чи коментарі про корупцію у владі. Не коментуємо пустослів’я, адже його ціль — посіяти зневіру і звести особисті порахунки. Вкотре закликаємо не вірити провокаторам і, якщо вам стали відомі факти зловживань нашими працівниками, звертайтеся до уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції.