У Стрию відбувся волонтерський форум

17 Грудня 15:16

Волонтерство в Україні під час війни стало унікальним явищем, аналогів якому не було у світовій практиці. Це як окремий фронт, що підтримує країну та військо у часі кризи. Небачена згуртованість народу у перші дні війни продемонструвала незламність і жагу до життя.
У нашому місті з’явилися десятки офіційних громадських організацій, які задекларували свою волонтерську діяльність, а ГО “Майдан Стрийщини” невпинно продовжує працювати ще з 2014 року. Ще тисячі людей волонтерять у різний спосіб навіть не виказуючи своїх імен.
Стрийська міська рада цьогоріч затвердила програму підтримки волонтерського руху, щоб, по можливості, сприяти їх діяльності.
Сьогодні за ініціативи БФ “Фонд громад “Рідня” відбулася зустріч-форум волонтерів нашої громади. Згідно з положенням коаліції волонтерських організацій волонтери проходять верифікацію. Символічно вирішили відзначити перших 11 людей, які безкорисливо для себе, працюють для інших.
Відзнаки вручив міський голова Олег Канівець.
Дякуємо, що гідно несете звання Волонтер, даруєте потребуючим надію, воїнам – впевненість і засмученим — розраду.
Слава Україні! Разом до Перемоги!