У Стрию відбудеться тиждень відкритих дверей Будинку підтриманого проживання
![У Стрию відбудеться тиждень відкритих дверей Будинку підтриманого проживання](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/406102470_661637312808134_3912369760415973515_n.jpg)
Молодь громади запрошують у гості до друзів, які мешкають у Будинку підтриманого проживання.
3 грудня – Всесвітній день людей з інвалідністю. У цей день в особливий спосіб говоримо про потреби, права, а найголовніше – гідність людей з інвалідністю.
Щоб долати бар’єр у спілкуванні, який часто виникає через відсутність подібного досвіду, у Стрийському Карітасі організовують Тиждень відкритих дверей у «Домі», де проживає 7 молодих людей з інвалідністю. Друзі (так молодь називають у Карітасі) завжди дуже відкриті, позитивні та раді новим знайомствам.
Завітати може молодь від 14 років (у кожній групі до 5 осіб).
Щоб записати свою групу, телефонуйте за номером телефону: 096 135 42 76 (Оксана).