Стрийська громада ввійшла в перелік із двох громад Львівщини для довгострокових рішень за результатами роботи прозорості з міжнародними партнерами
![Стрийська громада ввійшла в перелік із двох громад Львівщини для довгострокових рішень за результатами роботи прозорості з міжнародними партнерами](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/400931180_651587103813155_3987014877960549506_n.jpg)
Перша зустріч із Управлінням ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine відбулася вчора в Львівській ОВА за участі Галини Бордун, голови консультативно-координаційних центрів для ВПО Львівщини.
Нашу громаду представляв заступник міського голови Андрій Стасів. Обговорювали потенційні проекти, в які вкладатимуть кошти міжнародні донори для успішної інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаду.
Ми уже розпочали підготовку необхідних запитів та обʼєктів для реалізації спільних задумів, що будуть корисними для людей, які обрали саме нашу громаду тимчасовим чи постійним місцем проживання.