Інформація щодо Висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво пункту збору газу Підгірцівської площі (реконструкція)

20 Жовтня 9:59

Інформація щодо Висновку з оцінки впливу на довкілляпланованої діяльності «Будівництво пункту збору газу Підгірцівської площі (реконструкція). Зовнішнє і внутрішнє газопостачання для приєднання до газорозподільної системи АТ «Львівгаз» та майданчиком завантаження ПАГЗ на сході від с.Верчани Стрийської міської ТГ Стрийського району Львівської області» .
Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, враховуючи дані, наведені у звіті з оцінки впливу на довкілля та з урахуванням наявної інформації, вважає допустимим провадження планованої діяльності. (Реєстраційний номер справи на сайті Єдиного реєстру ОВД –202322710405, номер висновку – 03.02-202322710405/2, дата видачі – 16.10.2023 р.).

ПП «ГЕО-ТОПО-КАДАСТР»
79005, Львівська область, місто Львів, вул. Руставелі Ш., будинок 7