Чи може суб’єкт господарювання сформувати Z-звіт та закрити зміну на скасованому ПРРО, на якому не була закрита зміна, а при новій реєстрації ПРРО, надходить повідомлення, що відкрита зміна на іншому скасованому ПРРО?

22 Вересня 8:37

Перед здійсненням скасування реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій суб’єкту господарювання необхідно обов’язково переконатись у тому, що зміна на такому ПРРО закрита. Про це інформують у Стрийській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області. При цьому, якщо при скасуванні реєстрації ПРРО не була закрита зміна, то програмне забезпечення ПРРО повинно надавати можливість входу на касу скасованого ПРРО, виконувати формування Z-звіту та закриття зміни.
Фіскальний сервер контролюючого органу у разі скасування реєстрації ПРРО, на якому не було закрито зміну, дозволяє виконати лише операції формування Z-звіту та закриття зміни.

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області