Стрийське відділення АТ «Львівгаз” повідомляє!
![Стрийське відділення АТ «Львівгаз” повідомляє!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/46a9384d-06b7-416b-b805-5b4d043e4303.jpg)
У зв’язку із виконанням робіт по заміні ШГРП в с.Піщани Стрийського району та ремонтними роботами на газопроводах в с. Комарів 31.08.2023 з 08.00 год. до 17.00 год. буде припинена подача газу в с.Піщани та с. Комарів.
Відновлення подачі газу буде проводитись за умови наявності доступу до всіх кранів на вводах житлових будинків та після їх опломбування.