Стартував Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій “Що для мене Україна?” до Дня Незалежності України
![Стартував Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій “Що для мене Україна?” до Дня Незалежності України](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/Що-для-мене-Україна-2023-2.jpg)
До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.
Конкурс проводиться за двома критеріями – малюнок та фотографія. Авторами конкурсних робіт можуть бути виключно учасники конкурсу. У категорії “Малюнок” індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається у одній з чотирьох вікових номінацій, у категорії “Фотографія” конкурсна робота може бути як індивідуальною , так і колективною. Учасник конкурсу та його предстаник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах, не порушують авторські права інших осіб.
Прийом конкурсних робіт триватиме до 24 серпня включно.
Подавати заявку за посиланням https://cutt.ly/ewghK8I8.