У Стрию триває поетапне запровадження нової транспортної моделі міста
![У Стрию триває поетапне запровадження нової транспортної моделі міста](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/364152156_603725691932630_8779206055288078000_n-e1691579573394.jpg)
Завершується нанесення дорожньої розмітки, відтак, з’явилася значна кількість нових пішохідних переходів, острівців безпеки, осьових ліній. Встановлені нові дорожні знаки та змінена організація руху у центральній частині міста. Також збільшили паркувальний простір для людей з інвалідністю.
Поетапне впровадження частково може бути дискомфортним для населення, однак зміни, в результаті, впорядкують транспортний рух, паркування та підвищать безпеку пішоходів.
Також в межах транспортної моделі ще цього року розпочнеться будівництво кільця на перетині вулиць Шевченка та Коновальця. Зараз триває робота з проектно-кошторисною документацією. Тестовий режим кільця підтвердив ефективність рішення, оскільки значно збільшилася пропускна здатність цієї ділянки дороги.
Просимо усіх учасників руху дотримуватися встановлених правил.