Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області”

28 Липня 11:41

“Виконавчий комітет Стрийської міської ради повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області”.

З 29 липня по 29 серпня 2023 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.

Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради  від 27.04.2023 року №1763.

Замовник містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області” – виконавчий комітет Стрийської міської ради.

Розробник проекту містобудівної документації – ФОП Лопушанський М.Р.   Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в Жулинському старостинському окрузі з 29 липня по 29 серпня 2023 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/. Контактна особа Чушак Оксана Миколаївна (староста Жулинського старостинського округу), ел. пошта: stryimvk@ukr.net.

Громадські слухання проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області” відбудуться 15 серпня 2023 року в приміщенні Стрийської міської ради о 10.00 год, за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71, каб. 38.

Письмові зауваження та пропозиції можна подавати до 29 серпня 2023 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  та зауваження громадськості  щодо проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області” подаються у письмовій формі до Стрийської міської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються”

Звіт про стратегічну оцінку(с.Братківці)

Детальний план (с.Братківці)

МІСЬКВИКОНКОМ