Запрошуємо стриян та гостей міста на перший регіональний музичний фестиваль «БАНДЕРІВСЬКІ ФЕСТИНИ»
![Запрошуємо стриян та гостей міста на перший регіональний музичний фестиваль «БАНДЕРІВСЬКІ ФЕСТИНИ»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/d8f839ca-c72a-4065-918b-b36dcf9e87e4.jpg)
Справа Бандери живе і сьогодні у жертовній боротьбі українського народу. Наші Захисники, як і сто років тому женуть з рідної землі московських загарбників. Нехай національна ідея живе поміж сучасних українців і нехай молоде покоління ніколи не втратить історичної пам’яті.
Співаємо українські патріотичні пісні, вправляємось у спорті, який пропагував Провідник, мандруємо стежками Бандери, вивчаємо історію за експонатами музею та збираємо кошти для українських військових.
Фестиваль відбудеться на території Меморіального музею-садиби родини Бандерів у Стрию та на суміжній території за музеєм.
18 червня. Стартуємо о 13 годині. Слава Україні!