До уваги пасічників та мешканців Лисятицького старостинського округу!
![До уваги пасічників та мешканців Лисятицького старостинського округу!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230313-02.jpg)
ФГ «Сяйво-Стрий» повідомляє жителів сіл Лисятичі, П’ятничани, Кути, Луг та Пукеничі, на території яких здійснює свою господарську діяльність, про обприскування, що з 5 по 7 травня буде проведено в ранкові та вечірні години шляхом наземного шлангового обприскування засобами захисту рослин, які не є токсичними для медоносної бджоли, зокрема, інсектицидом: Віарес – 0,08л/га