Регіональний форум «Голос громадського суспільства в формуванні та реалізації плану відновлення України»

19 Квітня 13:47

До участі у форумі 21 квітня запрошуються представники організацій громадського суспільства нашої громади, які зацікавлені у підготовці та реалізації плану відновлення та модернізації України, а саме об’єднання активних громадян, неприбуткові організації, волонтери, аналітичні центри, благодійні фонди, професійні та галузеві асоціації, підприємницькі спільноти,творчі об’єднання, спортивні, культурологічні, мистецькі організації, ОСББ, органи самоорганізації та їх асоціації, батьківські комітети, органи студентського самоврядування тощо.

Для участі у форумі, отримання наступних запрошень, пропозицій, інформації, зареєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/dYjDg3iUK3czkPv79.
Форум відбудеться в місті Івано-Франківськ, у п’ятницю, 21 квітня, з 11:00 до 17:00 год.
Контактна особа: Світлана Сова, тел.+380503214740, ел.адреса:sova@sovalegal.pro