Збірну команду області зі змішаних єдиноборств ММА представлятимуть четверо стриян
![Збірну команду області зі змішаних єдиноборств ММА представлятимуть четверо стриян](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/a36a8354-f0e5-40e4-835b-fd52ddbdbf86.jpg)
За результатами чемпіонату Львівщини із змішаних єдиноборств ММА, збірну команду області з цього виду спорту представлятимуть, зокрема, четверо стриян, бійців команди “Горянин”, представників Стрийської ДЮСШ “Сокіл”. Іваницький Дмитро, Ворко Олег, Сакаль Мирослав та Михавків Дмитро вибороли золото чемпіонату, чим забезпечили собі місце у збірній.
Удачі спортсменам і нових перемог!