“Вдячні за свободу!”
![“Вдячні за свободу!”](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/40f59a03-76b0-465b-a564-b1cc9a091432.jpg)
У День Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, у Стрию відбудеться пам’ятне віче на території Меморіального комплексу «Борцям за волю України». Вшануймо тих, що змінили хід історії. Початок о 13.00.
У День Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, у Стрию відбудеться пам’ятне віче на території Меморіального комплексу «Борцям за волю України». Вшануймо тих, що змінили хід історії. Початок о 13.00.