Перший заступник міського голови Микола Дмитришин провів робочу зустріч із керівництвом однієї з швейних фабрик Стрийського району
![Перший заступник міського голови Микола Дмитришин провів робочу зустріч із керівництвом однієї з швейних фабрик Стрийського району](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329301024_1790068151375602_5094148348406836749_n.jpg)
Обговорили роботу підприємства в час військового стану та перспективи розвитку. Принагідно, Микола Дмитришин подякував генеральному директору Галині Кремінець, виконавчому директору Галині Чучварі та менеджеру зовнішньо-економічної діяльності фабрики за вагому підтримку військових, зокрема добровольчого батальйону «Карпатська січ». Підприємство, яке має багаторічний досвід у пошитті якісного робочого одягу швидко реагує на виклики сьогодення і долучається до виготовлення якісного спецодягу на передову. Дякуємо, що завжди йдете на зустріч та допомагаєте нашим військовим!