«СОВА» допомагає у професійному навчанні волонтерів для активізації соціального служіння на парафіях. Навчання передбачає 9 модулів, на яких учасники зможуть поглибити знання з духовних основ, комунікацій, фандрейзингу, волонтерського менеджменту та інших тем, які допоможуть зробити соціальне служіння ближньому більш професійним та ефективним.
Перший модуль волонтерської Академії відбувся минулими вихідними. Участь у першому модулі взяли 30 учасників, які приїхали з різних куточків Стрийської єпархії. Серед учасників тренінгів були також ВПО, що зараз перебувають у Стрию. Після проходження навчання учасники зможуть взяти участь в конкурсі на отримання гранту для фінансування їхнього проєкту.