У Стрию відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ
![У Стрию відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318102747_460852146219986_8213332572471967468_n.jpg)
Культурна подія «Музика промовляє до душі нашої» відбудеться 11 грудня в Міському Будинку культури. Захід приурочили до 300-річчя від Дня народження Григорія Сковороди.
В програмі: Народний оркестр народних інструментів ім. В.Лазорищака, Народний камерний хор ім.. М.Вербицького та Народний камерний хор «Унісон». Розпочнеться концерт о 15.00 год. Запрошуємо!