В День Збройних сил України привітали добровольчий батальйон ТГ «Курінь Стрий-1»
![В День Збройних сил України привітали добровольчий батальйон ТГ «Курінь Стрий-1»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318408655_458959886409212_4734659599621757272_n.jpg)
В День Збройних сил України перший заступник міського голови Микола Дмитришин привітав військових в запасі ГО «ДФ Стрийської міської ТГ «Курінь Стрий-1», які в період російської агресії стали на оборону території Стрийської громади. Добровольцям вручили почесні грамоти за сумлінне виконання військового обов’язку та завдань територіальної оборони. Дякуємо за службу!