Уже завтра, 23 листопада, у Стрию відбудеться відкриття вулиці Олега Куцина

22 Листопада 11:45
Це нова дорога, що єднає вулиці Заньковецької та Панаса Мирного. Початок заходу о 12.00. А вже о 17.00 в малому залі Народного дому відбудеться вечір-пам’яті легендарного комбата.
Також цього дня за адресою Успенська, 58, о 13.00 відбудеться відкриття виставки-музею російсько-української війни «Нескорені», яку відкриватиме Стрийська Сотня Січові Стрільці. У заходах братимуть участь Роман Коваль, президент історичного клубу «Холодний Яр», Юрко Юрченко («Юркеш»), артист та боєць батальйону «Карпатська Січ» та бойові побратими.
Довідка: Олег Куцин (23.11.65 – 19.06.22) – український громадський, політичний та військовий діяч, засновник і багаторічний керівник «Легіону Свободи», командир батальйону «Карпатська Січ», що став другом та наставником для багатьох бійців зі Стрийської громади.