Стрийське міське радіомовлення «Голос Стрия» розпочинає роботу на FM-хвилі
![Стрийське міське радіомовлення «Голос Стрия» розпочинає роботу на FM-хвилі](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305507836_391219486516586_7118246617033454983_n.jpg)
З ініціативи члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, нашого земляка, Максима Онопрієнка компанія «Комплекс Медіа» передала «Голосу Стрия» на час війни на безоплатній основі передавач та допомогла встановити передавальну апаратуру. Також спільно з представником Нацради у Львівській області Тарасом Шоробурою привезли до Стрия комплект сучасної високоякісної апаратури, яку надали, як гуманітарну допомогу партнери з Канади. Працюємо над змінами! Дякуємо за допомогу!