У переддень нового навчального року стрийські освітяни зібралися на традиційну професійну конференцію

31 Серпня 18:20
Проаналізували всі виклики минулого року (карантин, реформа та війна) та окреслили перспективи на майбутнє.
Лідія Стасенко, очільниця управління освіти Стрийської міської ради, розповіла колегам про оптимізацію мережі, умови перейменування навчальних закладів, нову форму організації освітнього процесу та подякувала усім причетним за волонтерство та підготовку навчальних закладів до роботи в умовах пандемії та війни.
Участь у робочій нараді взяли усі керівники закладів освіти Стрийської громади, головні спеціалісти управління освіти та Ірина Сислюк, начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти і позашкільної роботи Департаменту освіти і науки ЛОВА, яка презентувала присутнім результат роботи учасників проєкту «Освітній Еверест-2021», метою якого було сприяння професійному зростанню педагогів.
Міський голова Олег Канівець також відвідав конференцію освітян, подякував за успіхи випускників, самовіддану працю та волонтерську діяльність.
Уже завтра, 1 вересня, День знань і старт нового навчального року.
Усім нам миру і спокійного, ефективного навчального процесу.
З Богом!