Визначили переможців міських премій
![Визначили переможців міських премій](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_5465476284118318602_y.jpg)
Шляхом таємного голосування «Міську літературну премію ім.О.Бобикевича» присудили письменниці Таїсії Гайдукевич, «Міську премію ім.Є.Олесницького – громадському діячу, голові братства «Шанувальників Т.Шевченка» Ярославу Михайлюку, «Міську музичну премію ім.О.Нижанківського» – керівнику МКЧХ «Каменяр», Заслуженому діячу мистецтв України Степану Целюху. На «художню премію ім.П.Обаля» були подані два претенденти, однак журі не підтримали жодного з них, тому цьогоріч художню премію не присудили нікому. Нагородження митців відбудеться на святковій сесії Стрийської міської ради.